Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wyglada sprawa ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś dostałem kasę na moje konto 1600zl , wycena z audi jest na 8 tys.zl z hakiem , ja naprawiłem pojazd w autoryzowanej stacji i dostałem fakturę. Na fakturze napisano że cena 7546zł jest zgodna z wycena z innego salonu audi i zostało to naprawione zgodnie z technologia naprawy . Slyszełem wiele że pzu może to zakwestionować , jak wygląda ugoda , wynajmę na 1000% prawnika, czy ktoś sądził się już z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest bład w samym nagłowku i przepraszam za to

Audi mam z roku 2008 chciałem go naprawic w autoryzowanej stacji audi lecz jest kłopot z kilkoma czesciami pisałem do audi poslka jak długo bede czekał powiedzili ze brak czesci około 5-8 tygodni , wscikłem sie bo auto jest mi potrzebne ale ( nie jestem Vatowcem ) Dowiedzaiłem sie gdzie audi naprawia auta w jakim warsztacie pojechałem tam naprawiłem samochód na fakture .Na fakturze napisano że cena 7546zł jest zgodna z wycena z innego salonu audi i zostało to naprawione zgodnie z technologia naprawy. Czesc osbiscie scigłame z austri bo tam ja znalzłem daltego zgodziłem sie na naprawe gotówkową .Audi zakceptowało naprawe i nie straciłem gwarancji lecz .Jest problem, osobno napisano ze trzeba za 1 lub 2 miesiace ponownie polerowac pojazd poniewaz lakier lko siadzie .Dostałem 3 razy odpowiedz z odołania ze sie nie godza na podniesienie supy z 1600zł , dostrczyłem im dzis fakture i pan zeczozawca powiedział mi ze nie dostane tyle kasy dostane z 50% z tej sumy 7546zł dlatego bo inaczej ,maj podpsiane z stacjami autoryzowanymi a inaczej z zwykłymi .

P.s przepraszam za słowa lecz pisze z paltopa , kom mi padł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...