Jump to content
IGNORED

Błąd abs problem


Gregmc001

Recommended Posts

 Witam, potrzebuję pomocy, wymieniłem przegłub z prawej strony, na chwilę wyszedł błąd abs, i zgasł później, ale na drugi dzień się zapalił i tak świeci do dnia dzisiejszego, wymiana czujnika nic nie pomogła, dodaje załącznik i czekam na odpowiedzi ☺️

IMG_20171128_194117.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź przewód czujnika abs czy gdzieś się nie przetarł. Podepnij kompa i zrób test ABS-u. Nowy przegub był z koronką ABS?

Link to comment
Share on other sites

Czujnik nowy, a przegub z koronką ruville, kurde niewiem co to może być, mechanik mówił że pompa do wymiany, lecz to się stało po wymianie przegubu, i w sumie wtedy był przetarty przewód od czujnika abs ale po wymianie to samo

Edited by Gregmc001
Błąd w pisowni
Link to comment
Share on other sites

Sprawdź jeszcze bezpieczniki od ABS-u i przekaźniki. Próbowałeś zrobić test ABS-u kompem? Możesz też wyczyścić cały układ hamulcowy. Może podwiesił się zaworek. A po za tym jak hamulec? Wszystkie koła hamują?

 

Link to comment
Share on other sites

Ok dzięki, po pracy sprawdzę i dam znać. A te przekaźniki to gdzie są? Bezpieczniki to tylko te co są w centralnym miejscu czy gdzieś są ukryte? I hamuje wporzadku, to wygląda tak, odpalam auto i nic nie świeci, przekrocze 10km/h pompa się załączy i kontrolka ABS świeci. A gdzie są te zaworki? 

Edited by Gregmc001
Błąd
Link to comment
Share on other sites

Po opisie obstawiam źle ustawiony czujnik ABS`u (za daleko od koronki), jeśli masz vaga podepnij go i sprawdź jakie wartości pokazuje czujnik muszą iść po kolei czyli 1,2,3,4... jeśli pokazuje 1,3,5,8 to znak ze czujnik jest za daleko od koronki i mogą być takie objawy jak piszesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...