Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 bluetooth problem z głośnością


Yuri22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś miesiąc temu wymieniałem Concerta III na RNS-E i mniej więcej od tej pory mam problem z głośnością przez BT. Objawy są takie, że głos połączenia się telefonem z BT oraz sama rozmowa przez telefon są bardzo ciche. Podczas jazdy prawie nic nie słychać. Myślałem, że może wysypał się moduł, ale któregoś razu podczas rozmowy na postoju zaczęło coś przerywać w tle i na ułamki sekund normalna głośność wracała. Mało tego, wczoraj zrobiłem sobie mały offroad bo pojechałem skrótem przez drogi gruntowe i tak samochód wytelepało, że głos wrócił do normy. Niestety, rano wszystko wróciło do "nowej normy" czyli znowu jest bardzo cicho. Dodam, że nie jest to kwestia żadnych ustawień głośności w telefonie czy radiu. Wydaje mi się, że jest to jakaś usterka mechaniczna i gdzieś może jakiś pin nie zwiera do końca. Dodam, że BT mam dokładany (za schowkiem pasażera), ale na fabrycznym RNS i potem na Concercie III wszystko było OK. Czy ktoś może się orientuje, który ew. pin we wtyczce od BT mógłby za ten dźwięk odpowiadać? Ew. jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem rozwiązany. Wysunąłem trochę radio i wszystko wróciło do normy, więc najwidoczniej któryś kabel się gdzieś przygiął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...