Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co to za część i czego jeszcze brakuje ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam Audi S4 B5 z 2001 roku.

Nie mogę przełączyć radia na funkcje TV.

W bagażniku mam zmieniarkę i część o numerze 4D0035530C. Co to za część ?? jaka jest jej funkcja i co ew. brakuje aby w pełni korzystać z "ekraniku" w Audi.

Wstepnie wiem że nie mam modulu TV......nie jest mi on zbytnio potrzebny.

Natomiast chciałbym mieć mozliwość oglądania dvd.

Co zrobić aby można było dvd oglądać ??

w orginalnym radiu jest kieszeń na płyty ale nie mogę tam żadnej płyty wsadzić..........do czego ona jest

I jeszcze jedna kwestia.......często gęsto zmieniarka mi sie takjakby zawiesza i na ekranie wyskakuje ERROR.

Musze wyciągnąć płyty ze zmieniarki i włożyć spowrotem. Zreguły to pomaga.

Error pojawia sie najczęściej po odpaleniu auta czyli w momęcie jak na chwile odcina sie prąd do audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4D0035530C - wzmacniacz antenowy tv,telefon. napisz jaki masz typ navigacji jezeli RNS-D to nie poszalejesz, musisz dokupic DVD Player + adapter AV, co do ostatniej kwestii to laser do czyszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nawigacje ta standardową z audi 2001 rok. nie pisze na niej jaki to typ tylko: navigation plus.

Znajomy twierdzi że dvd ogląda sie wkładając płytę do czytnika znajdującego sie w właśnie w nawigacji na panelu przednim.

Żadna płyta tam nie chce wejść ( jakby inna tam była ale nie wiem jak ją wyciągnąć )

I jeszcze jedna kwestia: nie mogę zmienić jezyka z niemieckiego na angielski....nibi w komputerze pokazuje że zmieniło ale dalej navi pisze i gada po niemiecku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedzie RNS-D (2 pokretla ??) pewnie masz zaladowana jakas mape do czytnika, plyte sie wyciaga z pozycji menu, DVD nie ruszy na tym czytniku.., jak chcesz polski jezyk do tej navi to sie odezwij na pw to dam ci namiar na spolszczony soft

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...