Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Obieg zamknięty/otwarty podczas pracy klimatyzacji


paweuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie i ogromną prośbę czy ktoś z forumowiczów mógłby sprawdzić lub wie czy podczas pracy klimatyzacji żaluzje pod filtrem pyłkowym zamykają się i otwierają w zależności od załączenia obiegu zamkniętego-otwartego, tzn. w moim aucie bez znaczenia czy włączam obieg zamknięty czy otwarty żaluzje pod filtrem są cały czas zamknięte, otwierają się tylko na obiegu otwartym ECON. Czy tak ma być? czy działa to nieprawidłowo? Skąd zatem na klimie zasysa powietrze jeżeli żaluzje są zamknięte?

Czekam na info i jakieś rady?[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 17:30_________________________________________________Chciałem odświerzyć temat, w dalszym ciągu nie wiem czy praca żaluzji nad filtrem pyłkowym jest poprawna w moim aucie. Gdzieś ostatnio czytałem, że z tego powodu mogę mieć problem z nieprzyjemnym zapachem klimy (jakby zalegała gdzieś woda). W serwisie audi powiedział mi kolo, że klima na starcie automatycznie zamyka te żaluzje a otwierają się dopiero po złapaniu odpowiedniej temperatury.<?> Sezon się zaczął więc może ktoś z Was podczas wymiany filtra pyłkowego sprawdzi, czy żaluzje podczas pracy klimy zamykają się i otwierają podczas włączania obiegu zamkniętego. Byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...