Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Multitronic szarpie z P na D


Siwiutki3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich potrzebuje pomocy opini może jakiegoś pomysłu .Posiadam A4 2.0 tdi 2009 multitronic . Oczywiście do szczęściarzy nie należę przy przebiegu 90 tys multitronic się rozsypał i oczywiście zakupiłem używkę z 2014 r zrobiłem klona sterownika . Kolega w audi zrobil adaptacje wszystko było w miarę dobrze ale właśnie ale .... przy odpaleniu na zimnym silniku nic się nie dzieje wrzucam wsteczny R jest dobrze cofa fajnie wrzucam Drive jest super rusza płynnie zmienia biegi płynnie nie szarpie nic się nie dzieje jeżdżę tak pare kilometrów . Tyle z dobroci gdy zatrzymuje się i wrzucam na parking jest dobrze nie ma szarpnięcia i gdy wzucam na D jest duże szarpnięcie i obroty wyrywa do góry ale auto nie ciągnie nie odczuwam żadnego ciśnienia wrzucam na P czekam chwileczkę znowu na D mniej szarpie kiedy pojeżdżę troszeczke i stanę i wzuce na P potem na D ta sama sytuacja duże szarpnięcie i potem coraz mniejsze . Zaznaczam tez gdy stoję na skrzyżowaniu w korku nie odczuwam żadnego parcia auto stoi bez ciśnienia .... Olej wymieniałem filtr tez wszystko  kupowane w serwisie audi oryginalne . Pytanie do was ?? Co jest nie tak biegi zmienia płynnie nie szarpie przy jeździe ... tylko z p na d ?? Może być wina adaptacji ?? Może za mało oleju ?? Czy może sterownik bo sterownik jest z 2009 skrzynia z 2014 przed adaptacja tego nie było . Tylko był twardy start . Po adaptacji i przejechaniu kilkuset km zaczęło się tak robić ?? Proszę o pomoc ?? Nie mam pomysłów ?? Ani nikogo kto to by ogarną zaznaczam ze mieszkam w Londynie może znacie kogoś kto by pomógł ?? Dziękuje za podpowiedz albo odpowiedz 

Edytowane przez Siwiutki3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...