Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekładnia, servotronic, problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dołożyłem servotronic. Mam taki o to problem. Gdy silnik jest zgaszony a kierownica odblokowana i ruszam kierownica na boki czuć i słychać puk puk, gdy odpale silnik i ruszam na wyprostowanych kołach kierownica na boki delikatnie słychać ten stukot ale gdy już skręce kierownica w lewo lub w prawo praktycznie do końca i ruszam kierownica na boki stukanie słychać dość dobrze. Dodatkowo jadąc czy to wolno czy nawet 120km/h ruszając delikatnie kierownica na boki czuć czasami taki minimalny przeskok( drganie?) Przekładnia raczej nie stuka bo jadąc po dziurach, progach, zjeżdżając z krawężnika lewym czy prawym kołem, po angielskich chopkach itp nic nie stuknie. Ale czasami jadąc np po rondzie i wpadając w nierownosci to czuć na kierownicy jakby dziwny uskok. Lub gdy jade powyzej 30km/h i mam twarda kierownice i wchodząc w zakręt zwolnie do predkosci w ktorej wlaczy sie servotronic to czasami tez czuc taki jakby przeskok jak w potencjometrze w radiu. Dodatkowo gdy przekrace kierownice i trzymam w tej pozycji chwilę to słychać w niej szum a gdy tylko puszczę szum plynu cichnie. Łącznik kolumny już ktoś wymienił przedemna bo jest z datą 2014. Stukanie jakby słychać w kolumnie ale tutaj u góry, mniej więcej jak dźwignia regulacji kierownicy. Dodam że przy zmianie maglownicy drążki kierownicze same opadaly a w mojej starej przekładni podnosząc drążek zostawał w danej pozycji. Chociaż gdyby były to drążki to stukalo by na dziurach itp. Powoli zaczynam żałować że założyłem servotronic bo na starej przekładni było wszystko ok chodź nie wiem czy stukalo na postoju. Przekladnie założyłem z datą 12.11.2011 z przebiegiem 110000km. O dziwo okazało się że wcześniej ktoś już wymienił przekładnie na oryginalną z datą 10.2013 i wyglądała jak nowa ale nie pomyślał o kupnie takiej z servotroniciem. ktoś coś może doradzić bo nie wiem już w czym szukać przyczyny?
 
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
 


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.