Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakłócenia od kierunkowskazów


pawlo_SL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pacjent to A4 B6 Avant z fabrycznym naglośnieniem BOSE. Problem jest taki że podczas włączonego kierunkowskazu w głośnikach słychać cykliczne "cykanie" tak jakby przerywacz kierunkowskazów powodować przebicie/zakłócenia idące na wzmacniacz BOSE. Problem o tyle dziwny że lewy migacz słychać w głośnikach dużo bardziej, prawy ledwo co. Czy zastosować jakiś filtr przeciwzakłóceniowy? Jak tak to jaki i gdzie go podłączyć? Problem ustępuje gdy wyłączę radio (brak zasilania na wzmacniaczu).

Jednostka sterująca to radio 2din na androidzie, jednak raczej bez znaczenia (pomijam fakt że każdy gest dotyku na ekran słyszę w postaci cichego buczenia również na głośnikach), jest to b.irytujące.

Proszę o porady co zrobić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odgrzewanie kotleta ale mam to samo, dołożyłem BOSE, radio 2 din android już było. Pierwsze masę Bose podłączyłem do słupka A pasażera i zakłócenia były lekkie ale upierdliwe. Myślałem że to wina tej masy, więc podłączyłem pod punkt masy audio pod konsolą tak jak powinno być (A3 8P). I jest jeszcze gorzej, teraz nawet długie światła bzyczą. Udało się problem rozwiązać? Czy to wina wysokiej jakości radyjek na androidzie? Dodam że u mnie po wrzuceniu wstecznego radio przełącza się w widok kamery tylnej i wtedy bzyczy najbardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...