Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felgi 18 a 19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam potrzebuję opini osób które jeździły na 18 np 235/40 i przesiadły się na 19 235/35 czy różnica w komforcie jest odczuwalna? Jak z zawieszeniem, mocno szybciej się wybija? Jak ze spalaniem, dużo wzrosło? Czy licznik nie będzie przekłamywał? Czy spadek mocy będzie duży? Czy 19 do silnika 2.0 tdi 143KM  nie będą za duże, czy silnik nie będzie się męczył? 

Edit:

Jak ze środkiem czy nie zaczną trzeszczeć jakieś plastiki boczki itp po kilkunastu tys km? 

Z góry dzidzięki za odpowiedzi ?

Edytowane przez damian6158

Opublikowano

Ja w tym roku jestem po takiej przesiadce w swojej A5, także mogę tobie podpowiedzieć w kwestii komfortu. Osobiście nie odczułem żadnej różnicy w środku, jeździ się równie komfortowo. Jak najeżdżam na jakąś większą dziurę, to słychać, że po prostu zawieszenie troszeczkę mocniej potrafi zapracować, ale nie odbija się to w żadnym stopniu na komforcie w kabinie. Do tego na plus dochodzi fakt iż mam wrażenie, że na tym niższym profilu auto jest lepiej "przyklejone" do drogi, czuć to głównie na zakrętach. Z zawieszeniem nie jest to tajemnicą, że większy rozmiar kół wpływa na jego zużycie, ale wszystko sprowadza się do tego po jakich drogach się jeździ. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.06.2018 o 11:41, Mat.Rynio napisał:

Ja w tym roku jestem po takiej przesiadce w swojej A5, także mogę tobie podpowiedzieć w kwestii komfortu. Osobiście nie odczułem żadnej różnicy w środku, jeździ się równie komfortowo. Jak najeżdżam na jakąś większą dziurę, to słychać, że po prostu zawieszenie troszeczkę mocniej potrafi zapracować, ale nie odbija się to w żadnym stopniu na komforcie w kabinie. Do tego na plus dochodzi fakt iż mam wrażenie, że na tym niższym profilu auto jest lepiej "przyklejone" do drogi, czuć to głównie na zakrętach. Z zawieszeniem nie jest to tajemnicą, że większy rozmiar kół wpływa na jego zużycie, ale wszystko sprowadza się do tego po jakich drogach się jeździ. 

Dzięki wielkie za odpowiedź a jaki silnik masz? Zastanawiam się czy 2.0tdi nie będzie miał za ciężko i jak ze sprzęgłem ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.