Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki BOSE


sebua

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy lepiej kupić używane (oczywiście sprawdzone czy działają) głośniki bose, do sedana. Czy lepiej kupić nowe z lepszej półki ?

a jeżeli już chodzi o nowe to myślę nad PowerBass, Pionner, Hertz. Jestem otwarty na jeszcze jakieś propozycje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw podaj budżet jaki masz do wydania,bo wsadzenie głośników bez wygłuszania i wzmacniacza to bez sens. Ja zaproponuje Ci kupienie używanych BOSE i będziesz na prawdę zadowolony,ja zrobiłem aby STAGE 1 i już czuje różnice a jeśli byś zrobił wszystko jak trzeba to efekt będzie mega. 

Co do innego nagłośnienia to polecę Ci taki zestaw ale to są bardzo wysokie koszta samych głośników a gdzie jeszcze wygłuszenie :D do tego oczywiście jakieś dobre radio trzeba dokupić. 

  • Głośniki Tył Audio system X165Em Evo 
  • Głośniki Przód Audio System Hx165 Sq 
  • Tuba wmontowana W boczek  Audio System R10FLAT 
  • Wzmacniacz Audi System M80.4 
  • Hollywood CCA44 21mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mizur138 napisał:

Pierw podaj budżet jaki masz do wydania,bo wsadzenie głośników bez wygłuszania i wzmacniacza to bez sens. Ja zaproponuje Ci kupienie używanych BOSE i będziesz na prawdę zadowolony,ja zrobiłem aby STAGE 1 i już czuje różnice a jeśli byś zrobił wszystko jak trzeba to efekt będzie mega. 

Co do innego nagłośnienia to polecę Ci taki zestaw ale to są bardzo wysokie koszta samych głośników a gdzie jeszcze wygłuszenie :D do tego oczywiście jakieś dobre radio trzeba dokupić. 

  • Głośniki Tył Audio system X165Em Evo 
  •  Głośniki Przód Audio System Hx165 Sq 
  • Tuba wmontowana W boczek  Audio System R10FLAT 
  • Wzmacniacz Audi System M80.4 
  •  Hollywood CCA44 21mm

Ogólnie to chciałem wymienić przód, bo słabo gra i trzeszczy. I widziałem na aukcjach całe zestawy Bose za 600zł i w to wchodzi 6 głośników (pewnie drzwi przód,tył,i półka) tylko że ja mam miejsce na przód, i półkę :D i chciałbym sie trzymać trochę przy oryginalnych rozmiarach tak jak 130mm na przód i 165 półka :D W skrócie chodzi o to aby przód i tył dobrze grały bez wydawania astronomicznych cen (to gdy wpadnie 2 audi B) ) wiec decyzja jest taka, że albo cały komplet Bose używka lub tylko przód Audio System 130mm :D bardziej będę szedł w kierunku znalezienia kompletu bose a jeżeli nie pyknie to wpadnie nowy przód B) Tylko patrze to trochę ciężko znaleźć zestaw Bose i żeby jeszcze jakoś wyglądał :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...