Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania przy przyspieszaniu


MalaMi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu Nowa ;) i całkowicie zielona w temacie ale facet ciężko chory i zostałam z problemem. Mamy audi a4 b6 z automatyczną skrzynią biegów. Od roku samochód mało używany ale jakis czas temu wyczulismy drgania podczas przyspieszania i w krotkim czasie problem bardzo się pogłębił..  auto było już u dwóch mechaników ale nie chciało im się grzebać pierwszy wymienił filtr paliwa jak to określił był "za***any okropnie" drgania jak były tak są nadal i stwierdził że to skrzynia biegów (że do wymiany) kolejny mechanik jak tylko usłyszał że drgania to od razu też że na pewno skrzynia i nie ma sensu wymieniać lepiej wyzlomowac.. Ale pojeździl i stwierdził że drgania są tylko na najwyższym biegu i nasilają się przy większym obciążeniu auta ogólnie powiedział że silnik chodzi idealnie równo płynnie biegi zmienia "ładnie" A te drgania idą jakby z tylu auta i że to raczej jednak nie skrzynia nie chce mu się wszystkiego wymieniać i auto oddał.. ogólnie wszystko chodzi normalnie jak jeżdżę sama drgania są mniejsze. Jak jedzie ze mną facet (ma 160kg) drgania są dużo silniejsze i częstsze. Na początku pomagalo zmniejszenie gazu lub dodanie aż zmienił bieg teraz przy dodaniu gazu wpada w jeszcze większe rotacje aż zmieni bieg i znów się uspokaja.. Co to może być???  nie znam się kompletnie A nie chcę wymieniać połowy auta zanim ktoś dojdzie co jest grane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...