Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zdejmowanie zderzaka tył - na prawdę nikt tego nie robił ?


MRoger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .. znalazłem kilka ładnych opisów zdejmowania zderzaka na forum, jednak w większości dotyczyło to B5 przed 2 liftem. Próbowałem to zrobić kierując się znalezionymi wskazówkami i .... d.pa. Odkręciłem śruby sześciokątne w bagażniku i imbusowe w nadkolach i uchwyt elektryki do przyczepy a zderzak ani drgnie :wallbash: próbowałem odciągać z boków, ściągać do tyłu i nic. Czy ktoś może zdejmował w avnacie po 2 lifcie i może udzielić mi jakieś praktycznej wskazówki typu gdzie złapać i w którą stronę ciągnąć. [br]Dopisany: 18 Luty 2009, 09:38_________________________________________________Czym różnią się boczne zaczepy (ślizgi) jak się je wyczepia w mojej wersji, do góry, do dołu, od samochodu czy też zsuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba naprawdę użyć siły :silacz: odciągając zderzak od auta w bok nawet istnieje opcja pęknięcia ślizgu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki z info .. ktoś jeszcze ma jakieś złote myśli lub patent jak to zrobić ... użyć siły w moim wypadku znaczy dokładnie tyle co kupić plastiki ;( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo Łatwo sie robi...Jak juz rozkerecisz wszystkie srubiki co w zderzaku to smiało łap za gorne czesci tam gdzie jest blotnik i ciagnij do Tylu az cos pusci....nieboj sie zderzak niepeknie napewno a slizgi tez pozostana na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...