[ALL] A6 C4 Avant 2.5 TDI AEL

vasquess

A planujesz ją obniżyć do tych felg 18''? :decayed: Bo jeśli nie dasz gleby to będzie... koza :embarrassed: (mam nadzieję że rozumiesz o co chodzi? :wink4: ) Obniż ją trochę i wtedy śmiało duża felga :good: I co z tą tablicą na tyle? :mysli: masz kwadrat? Pokaż foty wnętrza :wink4: Mi się wydaje czy widzę naklejkę klubu A6? :cool1: Witamy u Nas :hi:

Dobrze Ci się wydaje, to naklejka klubu A6 :>

nie chcę zrobić z niej Allroada :wink4: jeszcze nie wiem o ile obniżyć zawieszenie, a nie chcę żeby samochodem jezdziło się jak taczką... :no:

w poniedziałek żłożyłem w wydziale komunikacji wniosek o wydanie wtórnika tablicy rejestracyjnej. Jutro będę miał dwurzędową tablicę :naughty: Wczoraj przez kilka km śledziła mnie puławska Vectra i zatrzymali tylko dlatego, że nie miałem tablicy umieszczonej na swoim miejscu...chcieli dać 100zł mandatu, ale skończyło się na pouczeniu :)

tyl USA w audikach 90-96 to to co najbardziej mnie kreci:D

do swojej 80-ki chcialem te lampy zaladowac ale nie zdazylem bo sprzedalem autko:)