Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż dekorów


crew512

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciał bym zdemontować wszystkie dekory. Wiem jak zdemontować dekory z boczków i z środkowego tunelu, ale nie wiem jak zdemontować dekory z deski rozdzielczej chodzi mi dokładnie ten w koło mmi i licznika. Czy może mi ktoś opisać dokładnie jak go zdemontować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17licznikdemontaz.png

Nawiew w tablicy przyrządów posiada po obu stronach otwór do zawieszania wyjmaka.
– Wyjąć ostrożnie nawiew w tablicy przyrządów 1 na przemian po obu stronach za pomocą wyjmaka z otworu montażowego.
– Wersja wyposażenia z oświetleniem: odłączyć elektryczne złącze wtykowe przy nawiewie w tablicy przyrządów.

Zamontowanie przebiega w odwrotnej kolejności, przestrzegać przy tym następujących punktów:
Sprawdzić klamry mocujące pod kątem uszkodzenia lub zniekształcenia, w razie potrzeby wymienić.
– Podczas wsuwania nawiewu w tablicy przyrządów w otwór montażowy zwrócić uwagę, aby prowadnica powietrza prawidłowo się zagłębiła.
– Wcisnąć nawiew w tablicy przyrządów do oporu w otwór montażowy.


17licznikdemontaz2.png


– Osłonę 1 ekranu systemu MMI podważyć wyjmakiem w narożnikach strzałka i zdjąć.
– Rozłączyć elektryczne złącze wtykowe lampki kontrolnej wyłączonej poduszki bezpieczeństwa po stronie przedniego pasażera /przycisku świateł awaryjnych i zdjąć osłonę.

Zamontowanie przebiega w odwrotnej kolejności, przestrzegać przy tym następujących punktów:

Sprawdzić klamry mocujące pod kątem uszkodzenia lub zniekształcenia, w razie potrzeby wymienić.
– Docisnąć osłonę ekranu systemu MMI aż do słyszalnego zablokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...