Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy zna ktoś wymiary środkowej kratki od zderzaka RS4 ?


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie , zna ktoś wymiary tej kratki

44054da1e5f01362med.jpg

chodzi o wymiary:

- szerokość góry kratki 1

- szerokość dołu kratki 2

- wysokość kratki 3

z góry dziękuję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi Nosb , z tego co pamiętam on ma przedni zderzak od rs4 :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:37_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/nosb-u5511.html

stawiasz piwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz rezał taką kratkę że pytasz o wymiary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi Nosb , z tego co pamiętam on ma przedni zderzak od rs4 :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:37_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/nosb-u5511.html

stawiasz piwo :)

no własnie do Nosba pisałem, ale nie dostałem odpowiedzi :confused4:, ale spróbuje jeszcze raz :wink4:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:43_________________________________________________

Będziesz rezał taką kratkę że pytasz o wymiary ?

chce wyrezać taką kratkę w ori zderzak co by do grilla pasowało :evil:, tylko zastanawiam się czy jedna mi wystraczy na te trzy zamiast ori, czy muszę kupić dwie od RSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opłaca Ci się taką kratkę kupować do seryjnego zderzaka ? One do tanich nie należą :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opłaca Ci się taką kratkę kupować do seryjnego zderzaka ? One do tanich nie należą :confused4:

potrzebuje tylko wymiary bez zbednego przekonywania, czy się opłaca czy nie :wink4:, znalazłem na alle... z urwanymi zaczepami które i tak nie są mi do niczego potrzebne, za w miare rozsądne pieniądze, chce to już wyrezać porządni :evil:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 22:41_________________________________________________ok mam już wymiary kratki, napisałem do gościa który handluje takimi rzeczami na allegro i jest 15cm wysokości i 68cm szerokości, może komuś się jescze sprzyda :good:, Wątek można zamknąć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...