Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Może ktoś wie co to takiego?


Pietro2222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  zabieram się za wymianę nagrzewnicy zresztą ponownie .Za pierwszym razem myślałem że znalazłem przyczynę(klapka od regulacji ciepłego powietrza była tylko otwarta na trzy centymetry i zatopiona w jakieś masie uszczelniające.Po oczyszczeniu otwierała sie prawie do końca.)Niestety samochód nadal nie grzeje a temperatura silnika szybko osiąga dziewięćdziesiąt stopni).Przy okazji chciałem zlokalizować gdzie mi się woda dostaje z pod schowka i to dość sporych ilościach.Tu zaznaczam ze przeczyscilem odplywy i uszczelnilem filtr kabinowy.Niestety w dalszym ciągu przy skręcie w lewo woda wdziera się jak ze szklanki czasami i więcej.Plan jest taki by w ten weekend wymienić nagrzewnice i uszczelnić by się woda nie dostawał.Dzięki filmikowi kologi Marcina deskę rozbieram w 1,5h tylko dalej jest problem ,bo to wszystko jest poklejone jakąś czarną masą i są jakieś przewody dodatkowe.Myślę że tu klime ktoś zakładał a ta reszta to ja nie wiem do czego ma służyć?.Jak już wspomniałem muszę zrobić to autko w ten weekend bo córka nie chcę jeździć tym samochodem z powyższych usterek plus strasznie parują szyby.
Załączniku fotki może ktoś mi wyjaśni co to takiego i jak to zdemontować.?

IMG_20181019_212205.jpg

IMG_20181019_212154.jpg

IMG_20181019_212202.jpg

IMG_20181019_212154.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...