Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocne szarpanie przy dodawaniu gazu w każdym zakresie obrotów


bartek2822

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Od niedawna jestem posiadaczem a4 quattro i wczoraj chciałem sprawdzić jak działa w ogóle ten napęd i na mokrym zrobiłem kilka "bączków".

W pewnym momencie coś mocno uderzyło i skończyła się "zabawa" ?

Teraz przy dodawaniu gazu na każdym biegu mocno szarpie samochodem. Ale to tak mocno że wydaje się jak gdyby silnik zaraz miał wyskoczyć. Dodatkowo przy puszczanie sprzęgła w szczególności na 1 i 2 biegu słychać uderzenie. Co może być tego powodem? Wygląda to na objawy urwanej poduszki silnika ale specjalista nie jestem. Mam nadzieję że to nie dwumas albo coś związane z wałem. Bardzo proszę o jakieś sugestie :)

Dodam że to 2.0 tdi 170 km z przebiegiem 170000 km

Edytowane przez bartek2822
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2018 o 23:16, bartek2822 napisał:

Witajcie

Od niedawna jestem posiadaczem a4 quattro i wczoraj chciałem sprawdzić jak działa w ogóle ten napęd i na mokrym zrobiłem kilka "bączków".

W pewnym momencie coś mocno uderzyło i skończyła się "zabawa" ?

Teraz przy dodawaniu gazu na każdym biegu mocno szarpie samochodem. Ale to tak mocno że wydaje się jak gdyby silnik zaraz miał wyskoczyć. Dodatkowo przy puszczanie sprzęgła w szczególności na 1 i 2 biegu słychać uderzenie. Co może być tego powodem? Wygląda to na objawy urwanej poduszki silnika ale specjalista nie jestem. Mam nadzieję że to nie dwumas albo coś związane z wałem. Bardzo proszę o jakieś sugestie :)

Dodam że to 2.0 tdi 170 km z przebiegiem 170000 km

Witaj Bartek2822 mam pytanie jak rozwiązałeś problem drgań z 2018 roku? Mam takie same objawy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...