Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Autohaus czy "Auto na zamówienie"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przymierzam się do zakupu Audi A4 B8, mieszkam na stałe w Niemczech i z racji na moją sytuację według mnie te dwie formy zakupu będą najlepsze. 

Chciałbym poznać opinie osób, które mają doświadczenie z kupnem auta z prawdziwego niemieckiego Autohausu (nie od żadnego Turka bądź Ruska)  bądź w formie "Auta na zamówienie".  Czy Autohausy ze względu na wysokie ceny aut oferują tylko i wyłącznie "pewniaki"? Kupując samochód z takich miejsc można spokojnie wyzbyć się strachu o ukrytych wadach itp? Niemieckie salony sprzedaży boją się o ogromne kary za sprzedanie auta z nieopisanymi wcześniej wadami, dlatego wolą tego nie robić. Pytanie czy ktoś kupował auto z Autohausu, czy wyższa cena gwarantuje często pewniejszy zakup i z ręką na sercu może polecić w ciemno?

Mieszkając w Niemczech, dużo dobrych Autohausów jest w pobliżu i to nie byłby problem. Problemem jest pojechanie tam z kimś kto dobrze mówi po niemiecku jak i obeznanie z technicznymi zwrotami (niestety mój poziom języka nie jest na tyle dobry). Strona Autoscout24 posiada również opinie o danym Autohausie, dlatego tym bardziej świadczy to o większej pewności zakupu. 

Kolejną formą zakupu jaką się interesuje to "Auto na zamówienie". Dużo firm oferuje takie usługi, jednak nie wszystkie z dużym sukcesem. Wyselekcjonowałem parę firm, które wydają się być rzetelne i skuteczne. Poprzez brak języka na wysokim poziomie, prędzej możliwe byłoby szukanie auta po Polskiej stronie na własną ręke. Niestety, setki kilometrów jak i pieniądze wydane na dojazdy, aby kilka (oby tylko) razy się rozczarować, zniechęcają mnie. Czy ktoś słyszał bądź miał okazję kupować auto korzystając z usług takiej formy i mógłby się podzielić informacjami? Jak duże prowizje może brać taka firma i czy uważacie to za dobry pomysł? Prowizja 2-3 tysięcy PLN nie wydaje się wielka w porównaniu z godzinami straconymi w podróży jak i wydanymi pieniędzmi na paliwo. Taka firma oczywiście oferuje profesjonalny przegląd auta i inne szmery bajery.  Jest to bardzo wygodne z mojej z perspektywy, ponieważ nie martwię się o to czy sam zdołam wszystko dobrze sprawdzić bądź zorganizować kogoś do pomocy. Odbieram auto, które wcześniej w danej konfiguracji, kolorze i nadwoziu wybrałem i wsioo. 

Trochę się rozpisałem...

Nadmienie, że nie poszukuje oferty życia auta klepanego w stodole u szwagra a potem puszczonego po okazyjnej cenie. 

Opublikowano

Jakie to autohaus? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.