Jump to content
IGNORED

Wycieraczki

Kubcio
 Share

Recommended Posts

Witam

Chciałbym opisać sposób działania moich wycieraczek w [ A4 B8 TFSI kombi ], gdyż nie za bardzo mi się to podoba:

Manetka 1 raz w górę - działa czujnik deszczu ( fatalnie działa, mała czułość), a chciałbym korzystać z ustawienia czasowego wycieraczek.

Nad manetką jest suwak do czasowego ruchu wycieraczek no i właśnie sęk w tym, że nie wiem jak dokładnie go załączyć i używać - jak przesunę suwak czasowy to w tym momencie wycieraczki zadziałają, ale później wycieraczki "czekają" na sygnał z czujnika deszczu, a ja chciałbym go wyłączyć i normalnie używać czasowych wycieraczek - jak przesunę w jedną stronę to chciałbym aby wycieraczki działały w krótkich odstępach czasu i w drugą stronę to w większych odstępach czasu.

Dziękuję za odpowiedź

Dobra już poznałem zasadę działania więc podzielę się z nią, może komuś się przyda - banalna sprawa, a jednak działa inaczej niż zakładałem.

Przy czujniku deszczu suwak do "czasowej zmiany" ruchu wycieraczek służy do ustawiania czułości działania czujnika deszczu, a więc przy ustawieniu suwaka w pozycji - PRAWO (najdłuższe kreseczki) otrzymujemy szybszą reakcję czujnika na krople deszczu.

Dzięki - Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam