Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Pierwsze logi dynamiczne - prośba o analizę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich zainteresowanych.

Ostatnio pisałem o moim problemie - przerywana praca, dziwne "chrobotanie" pod maską, szarpanie i lekko odczuwalny brak mocy. Idąc za radą bardziej doświadczonych kolegów, zrobiłem logi dynamiczne. Proszę o analizę i wyrozumiałosc, są to moje pierwsze logi więc w tym temacie dopiero raczkuje.

Pozdrawiam.

Grupa 000

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1eae4b57f21fe648.html

Grupa001

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58602d6b74a863fd.html

Grupa003

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51196df27b408719.html

Grupa004

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f9ac77d554eec6b.html

Grupa008

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0021a18e72a5313.html

Grupa010

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a907e9d5a5ab8a9c.html

Grupa011

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/719781e63d391ca7.html

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Logi jak się domyślam robiłeś na 4 biegu ?

Auto niedogrzane lub termostat już niedomaga.

Poza tym zrobiłeś tylko logi dynamiczne, a przydałoby się jeszcze zrobić STAT i BS.

Opublikowano
  • Autor

Hej.

Tak, logi robiłem na 4-tym biegu, a jeżeli chodzi o temp. to jak najbardziej silnik był rozgrzany. Na Vag'u temp była ok. więc rzeczywiście mozliwe że termostat już pada.

Statyczne dorzuce do wieczora. Pozdrawiam.

Opublikowano

Na Vag'u temp była ok. więc rzeczywiście mozliwe że termostat już pada.

Ja widzę temperaturę 83-86 stopni więc chyba nie do końca była ok :wink4:

Statyczne dorzuce do wieczora. Pozdrawiam.

I nie zapomnij o BS.

Opublikowano

dynamiczne ok ... [poza termostatem]

Opublikowano
  • Autor

Właśnie w sprawie termostatu...dzisiaj rano na VAG'u pokazał się błąd:17604 - Engine Coolant Temperature Sensor G62 Open or Short to Plus. Wnioskuje że padł czujnik temperatury?[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 13:20_________________________________________________Sorki..kod błędu to 17664.[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 13:28_________________________________________________Koledzy, możecie rzucic okiem na logi statyczne i BS?

Pozdrawiam.

Opublikowano

wyglada znosnie [tak na szybko :wink4:]

Opublikowano

wyglada znosnie [tak na szybko :wink4:]

Dokładnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie za opinie.

Niestety nadal nie wiem skad pojawia sie to szarpanie i przerywana praca silnika :wallbash:.

Rozumiem że w logach nie sie do czego przyczepic?

Opublikowano

Dzięki wielkie za opinie.

Niestety nadal nie wiem skad pojawia sie to szarpanie i przerywana praca silnika :wallbash:.

Rozumiem że w logach nie sie do czego przyczepic?

zrob 023 na jalowym

Opublikowano
  • Autor

Jest i grupa 023.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f383aaad1705303.html

Pozdro.[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 12:20_________________________________________________Wydaje sie ok.[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 14:54_________________________________________________Jeszcze jedno pytanko...zdaje się że lukaszr bedzie mogł najwiecej na ten temat powiedziec. Widzialem ze dorzuciłes trochę mocy do swojej Niuni i zastanawiałem się czy też nie zafundowac sobie przeróbki softu ( czyt. chip ). Czy po moich logach można coś na temat powiedzic, tzn. czy kondycja silnika i jego osprzetu nadaje sie do tego typu modyfiacji? Interesuje mnie skromne podciagniecie mocy, tak do 150KM ( moment 330Nm ).

Bede wdzieczny za opinie.

Opublikowano

tak do 150KM ( moment 330Nm ).

zblizone wartosci to Ty mozesz miec w serii ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak do 150KM ( moment 330Nm ).

zblizone wartosci to Ty mozesz miec w serii ... :wink4:

tak do 150KM ( moment 330Nm ).

zblizone wartosci to Ty mozesz miec w serii ... :wink4:

:notworthy:Wiem, wiem...poniosło mnie troszke...Ale i tak bym chciał tyle :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.