Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Wysokie obroty przed zmianą biegów


rolandl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich forumowiczów!!! :hi:

Jestem posiadaczem Audi A4 B5 1997r. z automatyczną skrzynią biegów. Ostatnio zauważyłem bardzo dziwne zachowanie skrzyni biegów, otóż, podczas stałego przyśpieszania (pedał gazu w tej samej pozycji) zauważyłem, że przed zmianą biegu na wyższy obroty silnika szaleją, a mianowicie przy ok 3000obr/min gdy zmienia się bieg na wyższy obroty podskakują do 3500 i po około 1 sekundy dopiero załącza się następny bieg. Wygląda to tak jakby automat miał zbyt duże opóźnienie reakcji. Nadmieniam, że jeszcze 2 dni temu wszystko działało poprawnie. Jeśli ktoś z forumowiczów jest w stanie mi coś podpowiedzieć lub doradzić będę bardzo wdzięczny za każdą cenną informację.

Pozdrawiam

* nie nazywaj proszę wątków wielkimi literami - Łukasz[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 15:33_________________________________________________Pojutrze jadę do mecha, zobaczymy.... :gwizdanie:

http://www.automat.pl/autoservice/index3.html[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 21:53_________________________________________________Byłem dziś u mechanika a cena naprawy mnie zamurowała 1800zł sama robocizna :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...