Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ All Tdi PD ] Odpala i Gaśnie na Wolych


boryna003

Rekomendowane odpowiedzi

A4 b6 2.5 tdi V6 avant s-line 2003 r

163 km . Kod silnika : BFC 

przebieg 27000 km

 

Pacjent odpala normalnie ale po ok. 30 sekund gaśnie gdy nie dodaje sie gazu nie ma znaczenie czy jest zimny czy rozgrzany. Dodatkowo wydaje charakterystyczny dźwięk tak jakby nie palił na jakiś gar , wkręca się normalnie na obroty , jeździ normalnie ale np. Na skrzyżowaniu trzeba gazowac bo poprostu zgaśnie . 2 tygodnie temu został założony nowy intercooler ponieważ wcześniejszy pękł i pokazywał błąd( słaby sygnał z przepływomierza ) . Żadna kontrolka się nie zapaliła podczas przygody z gaśnięciem na wolnych . Jutro podłączę pod komputer i zobaczymy co pokaże . Ostatnio wyjeździłem prawie cały bak paliwa , zostało mi na 10 km , zatankowałem do połowy bak i jakby nigdy nic pojechałem zrobiłem trasę i wszystko było ok . Podczas jazdy słychać telikatny świst powietrza wiec oscyluje ze to może być coś z układem dolotowym znowu, ale może jednak to ma związek z tym niskim stanem paliwa , jest możliwość ze sie układ zapowietrzył i w jakiś magiczny sposób ma to wpływ tylko na wolnych obrotach? Czy to można od razu wykluczyć ? Może miał ktoś podobna przygodę ?

Pozdrawiam Piotrek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...