Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy to radio będzie pasować?


Kevvin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,niedawno zakupiłem audi a4b6 z 2001 roku,porobiłem już wszystkie usterki mechaniczne i zastanawiam się nad zmianą radia.Poniżej załączam link do tego co mnie interesuje oraz zdjęcia jak wygląda mój panel w samochodzie.Najbardziej mnie interesuje informacja czy to wejdzie na miejsce mojego obecnego odbiornika.

 

RADIO-NAWIGACJA-AUDI-A4-B6-Oryginal
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 268 zł - RADIO NAWIGACJA AUDI A4 B6 Oryginał (8606580272). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

SONY-DSX-A416BT-RADIO-BLUETOOTH-USB-AUDI
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 429 zł - SONY DSX-A416BT RADIO BLUETOOTH USB AUDI A4 B6 (7629075496). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

 

RADIO-PIONEER-2-DIN-BT-AUDI-A4-B6-B7-SEA
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 649 zł - RADIO PIONEER 2 DIN BT AUDI A4 B6 B7 SEAT EXEO (7852077421). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

 

83432532_574170510100909_7307536397697548288_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych linków co podałeś wejdzie tylko to sony masz 1 din aby włozyć nawigację musisz przerobić swój tunel na 2 din dołozyć kosz 2 din przerobić/ zmienić klimatronik na 2 din oraz przerobić wymenić popielniczke przednią :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...