Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny hałas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. 

Mam problem przy skrecaniu w prawo np na rondzie tak w połowie skretu kierownicą cos wyje z lewej strony. Silnik 1.8t bfb hamulce wymienione na 320/288.

Na początku myślałem ze łożysko wymieniłem razem z piastą i nic dalej to samo. Zaznaczam ze to tylko przy wolnej predkosci najczęściej na rondzie wlasnie i tylko gdy skrecam w prawo w lewo nigdy . Pompa odpada bo by na postoju huczala i w obydwie strony. Wiec wpadlem na pomysl ze moze z lewej strony zacisk hamulcowy przy skrecie sie krzywi i klocki o tarcze trą jest taka mozliwosc? Dlatego tutaj pisze.

Jeszcze mam pomysl ze moze jakis sworzeń tulejka jest wyrobiona i gubi geometrie przy skrecie i huczy jak sądzicie? Najbliższej stawiam na zacisk bo kilka razy miałem tak ze stalem na swiatlach i jak powolutku ruszalem to co obrot kola cos zachuczalo kilka razy. Pomóżcie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.