Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka akumulatora i brak wspomagania


Unicco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa, być może był już taki temat, jeśli tak to przepraszam za ponowienie ale ciężko mi go znaleźć. Jakiś czas temu podczas jazdy zapaliła mi się kontrolka akumulatora i auto straciło wspomaganie, kierownica zrobiła się sztywna, dodatkowo auto dziwnie drgało. Mechanik nie mógł określić dokładnie co to, ponieważ w czasie jak wziął moje auto to się nie powtórzyło, powiedział, ze być może to wina napinacza. Autem jeździłam dalej, więcej wspomagania nie straciło ale od czasu do czasu na luzie autem dziwnie trzepalo, po niedługim czasie zaczął piszczeć mi pasek klinowy, wiec pojechałam na wymianę i okazało się ze do wymiany jest jednak napinacz i sprzegielko alternatora, po wymianie wszystko było ok, drgania ustały ale dziś znowu stało mi się to samo, auto wydało dźwięk jakby coś lekko puknęło w silniku, zapaliła się kontrolka akumulatora i był brak wspomagania. Zgasilam audi i odpalilam, pojechałam dalej i znow nic się nie działo. Czy mógłby ktoś mi doradzić co to może być skoro napinacz jest nowy? Pompa wspomagania tez nie daje raczej żadnych znaków, nie słuchać żeby była zepsuta. Bardzo dziękuje za odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...