Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stronic, błąd i zablokowany lewarek


LuckyLuck77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam problem z swoją skrzynia s tronic, otóż w niedziele podczas spokojnej jazdy wyskoczył mi błąd skrzyni biegów z napisem, że mogę kontynuować jazdę. Nie minęły 3 minuty a wyskoczył kolejny błąd: parking brake malfunction (P z wykrzyknikiem), bieg D został sam odłączony i mrugało mi N na fisie, a lewarkiem nie mogłem zmienić pozycji skrzyni z D na N,R,P. Dopiero po 5 minutach mogłem ustawić skrzynie w pozycji P i zgasiłem auto. Po ponownym odpaleniu wszystko śmiga jak należy, skrzynia zmieni biegi płynnie, przed błędem tez nie było żadnych dziwnych objawów. Pojechałem wczoraj na komputer do mechanika, było kilka błędów:  P179E00, P179F00, 00473, 01315, P0299. Mechanik twierdzi ze skrzynia mogła zeswirowac przez ten błąd p0299, nie wiem czy to ma coś do tego wgl. Skasowaliśmy błędy i byliśmy się przejechać, auto miałem rozgrzane wiec wyjechałem za miasto i rura. 240 na liczniku, a błędu jak nie było tak nie ma. Czy mieliście już do czynienia z takim problemem? Mam sie szykować na kompletny remont skrzyni czy to raczej coś pierdołatowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...