Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Remap w Tadku 2.0


Jarecki2038

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pytanie jestem umuwiony w poniedziałek na remap, pacjent 2.0 tdi stray samochód no 2006, jednak ze wymianialem silnik w tantyn roku z przebiegiem 76 k mil, wybrałem chyba dobra firmę bo  istnieją od lat, i opnie mają bardzo dobre, jednak ze sytuacjia viroso- panemiczna czy jak to nazwać oferują mi przyjazd do mnie i wgranie softu i po paru tyg zaoaraszja na hamownie bo w tym momencie jest zamknięta, oferjua wzrost mocy max do 200 hp org 140 jest więc taki przyrost chyba wydaje mi się trochę nie możliwy przez sam soft, ale może się mylę więc pytanie czy ktoś juz robił? Miał jeździł? Jest różnica? Oczywiście miałem parę wyborów, jak Eco, strange 1 /160 hp I stage one plus! 200hp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem 2 tyg temu w tfsi mapę to podstawiłem auto na plac, dałem gościowi kluczyki na drugi dzień pojechałem po auto, zapłaciłem i tyle. Moim zdaniem jakiś dziwny układ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dziwnie to wygląda, jednak że nie daleko mnie w Blackpool (UK) jest jedna z bardzo znanych firm, i również robią Mapy ale jak Chchesz sprawdzić na bierzni musisz extra dopłacić 100£... Więc sądzę że polskie firmy chyba są dużo lepsze i oferują lepszy Servis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...