Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z bluetooth ami mmi 3g basic


Audipolska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwracam się z prośbą o pomoc. W moim samochodzie posiadam radio mmi 3g Basic oraz oryginalne wejście ami, do którego dokupiłem już chyba 4 różne adaptery tego typu: https://allegro.pl/oferta/adapter-ami-mmi-bluetooth-usb-audi-3g-low-basic-8436456282

W zielonym menu ustawiłem bluetooth i aux jako aktywne, problem w tym że i tak po mimo to raz się połączy, czasami łączy się mój telefon do adaptera lecz puszcza muzykę jakoby przez aux. Lecz chciałbym mieć możliwość aby mój telefon się połączył z mmi i żebym miał możliwość przełączenia muzyki na youtube lub spotify po przez przyciski na kierownicy oraz za pomocą joysticka mmi i aby tytuł piosenki był widoczny na wyświetlaczu . Chciałbym aby wszystko działało jak na tym filmiku : https://www.youtube.com/watch?v=2sOix8zk4Bw    Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, że na filmiku jest dostęp do muzyki, która jest w pamięci telefonu.

Nie ma taniego sposobu do działania, które oczekujesz. Trzeba zamontować interfejs, który będzie przenosił carplaya albo androidauto na ekran mmi, budżet około 2000zł żeby tak działało.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shaqal napisał:

Zwróć uwagę, że na filmiku jest dostęp do muzyki, która jest w pamięci telefonu.

Nie ma taniego sposobu do działania, które oczekujesz. Trzeba zamontować interfejs, który będzie przenosił carplaya albo androidauto na ekran mmi, budżet około 2000zł żeby tak działało.

A jakie daje mi możliwości adapter podłączony do złącza AMI ? I dlaczego po podłączeniu na wyświetlaczu mam informacje "to urządzenie lub kabel nie jest obsługiwany" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI-A4-A5-A6-Q7-A8-STREAMING-BLUETOOTH-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro za 149 zł - AUDI A4 A5 A6 Q7 A8 STREAMING BLUETOOTH MMI 3G AMI (8624506779). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

- taki działa dobrze z MMI 3G Basic oraz 3G High

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shaqal napisał:

Zwróć uwagę, że na filmiku jest dostęp do muzyki, która jest w pamięci telefonu.

Nie ma taniego sposobu do działania, które oczekujesz. Trzeba zamontować interfejs, który będzie przenosił carplaya albo androidauto na ekran mmi, budżet około 2000zł żeby tak działało.

A jakie daje mi możliwości adapter podłączony do złącza AMI ? I dlaczego po podłączeniu na wyświetlaczu mam informacje "to urządzenie lub kabel nie jest obsługiwany" ?

 

13 minut temu, shaqal napisał:
AUDI-A4-A5-A6-Q7-A8-STREAMING-BLUETOOTH-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro za 149 zł - AUDI A4 A5 A6 Q7 A8 STREAMING BLUETOOTH MMI 3G AMI...

- taki działa dobrze z MMI 3G Basic oraz 3G High

No właśnie zastanawiałem się na tym, lecz w tym nie ma możliwości żeby przełączyć muzykę joystickiem lub na przyciskach z kierownicy, a na tym mi jednak zależy żeby podczas jazdy nie korzystać z telefonu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, udało Ci się znaleźć rozwiązanie? Któryś adapter się sprawdził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...