Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 TFSI 2015 Analiza problemu tryb podróży i tylna prawa szybą or


adas1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy i jestem laikem w temacie. Opisze oba problemy.
Tryb podróży:

Od kąd posiadam auto wyświetla mi się "obniżono światła tryb podróży"
Włączyłem w VCDS wyswietlanie MMI tryb turystyczny jednak opcja w oświetleniu jest wygaszona. 
Zmieniłem wartość kanału 9tego 4bajtu 6 bitu z 1 na 0. Teraz komputer wyświetla dwa błędy. Zmieniono tryb jazdy z lewego pasa na prawy. Oraz 01771. Sporo czasu spędziłem na szukaniu informacji o tym błedzie. Według mechanika mam inne światła i ten błąd ich nie dotyczy ale dlaczego te opcje są aktywne jeśli tak jest. I jak je wyłączyć.

Tylna prawa szyba:

Brak wartości % przy opuszczeniu do końca szyby. Powoduje to brak możliwości podniesienia szyby jednym klikem. Oraz uniemożliwia domkniecie wszystkich szyb z kluczyka.

Jeśli kontrolowanie opuszcze szybe do 80% wszystko działa. Adaptacja do góry 5s/10s do dołu 5s/10s nie pomaga. Komputer nie pokazuje błędów. Przy wszystkich pozostałych szybach wszystko jest wporządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wyświetlanie trybu turystycznego w mmi jest wyłączone to błąd jest tylko jeden. 02988. Nie mniej mechanicy twierdzą że ten błąd nie dotyczy tych świateł które są zainstalowane i jest wynikiem źle usuniętego sprzętu lub oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...