Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Skrzypienie" strasznie irytująca sprawa


Lokki007

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie,

byłem w dwóch serwisach na diagnostyce, ale jak zawsze Panowie mnie nie zawiedli i oczywiście nikt nie wie co to jest od czego to się bierze. 

Mam nadzieje, że wy mi pomożecie. Załączam film na którym słychać skrzypienie - wydaję mi się, że tylko podczas skrętu w prawo, w lewo też czasami się odezwie ale chyba nie taki sam dźwięk.Dodatkowo wydaję mi się, że auto siedzi po stronie kierowcy. Dodam,że w dwóch serwisach przeszedł diagnostykę amortyzatorów które (z przodu) w jednym pokazały 84% a w drugim 81%.

Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.

 

image1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że znalazłeś przyczynę. Dodam że taki dźwięk mogą jeszcze powodować przednie sanki (belka/ława zawieszenia), a dokładnie albo dwie połówki tych sanek które są zespawane i po latach one korodują lub tuleje przednich sanek - ja miałem taki problem że podczas jazdy na nierównościach dochodziły zgrzyty lub bardziej właśnie skrzypienie z przedniego zawieszenia. Wjechałem na kanał i o zgrozo ku mojemu zdziwieniu sprawdzając śruby przednich sanek były niedokręcone! Doje** je porządnie i problem zniknął, także taka uwaga...Albo sworznie skrzypią albo tuleje sanek

Edytowane przez pawlo_SL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...