Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ilość oleju silnikowego


danjan41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i od razu przepraszam że zakładam nowy wątek(być może już jest?). Dzisiaj byłem na wymianie oleju wraz z wszystkimi filtrami. Przy odbiorze auta właściciel wręczył mi wycenę na moją naprawę(tzn wymianę). Moje zdziwienie było naprawdę duże gdyż na wycenie zobaczyłem 8l oleju który został wymieniony. Według właściciela serwisu według vinu te silniki tyle właśnie potrzebują?!?! Mają podobno dużą miskę olejową??? Nigdy wcześniej się nie spotkałem ażeby mechanik wlewał do silnika 2.0 tdi taką ilość oleju!!! Auto które posiadam to Audi A4 allroad 170 km B8 2011 rok, CAHA Start&Stop. Czy szanowne grono może się odnieść do tego bo się martwię że już nawet u mnie w okolicy oleju nie potrafią wymienić! Co też się może stać jak jest go naprawę aż tak za dużo(a może w tym silniku tak ma być?) Pozdrawiam.

Edytowane przez danjan41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, danjan41 napisał:

Witam wszystkich i od razu przepraszam że zakładam nowy wątek(być może już jest?). Dzisiaj byłem na wymianie oleju wraz z wszystkimi filtrami. Przy odbiorze auta właściciel wręczył mi wycenę na moją naprawę(tzn wymianę). Moje zdziwienie było naprawdę duże gdyż na wycenie zobaczyłem 8l oleju który został wymieniony. Według właściciela serwisu według vinu te silniki tyle właśnie potrzebują?!?! Mają podobno dużą miskę olejową??? Nigdy wcześniej się nie spotkałem ażeby mechanik wlewał do silnika 2.0 tdi taką ilość oleju!!! Auto które posiadam to Audi A4 allroad 170 km B8 2011 rok, Start&Stop. Czy szanowne grono może się odnieść do tego bo się martwię że już nawet u mnie w okolicy oleju nie potrafią wymienić! Co też się może stać jak jest go naprawę aż tak za dużo(a może w tym silniku tak ma być?) Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...