Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze stacyjka


Shyloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Wczoraj wieczorem, gdy chciałem odpalić samochód po jakimś tygodniu bez odpalania, okazało się, że akumulator jest rozładowany i kluczyk utknął w stacyjce. Dzisiaj go podłączyłem pod prostownik, podładował się i normalnie odpalił, a kluczyk udało mi się wyciągnąć. Problem polega na tym, że ten kluczyk którego używam na co dzień nie działa tak jak powinien. Z tego co widziałem podczas odpalania samochodu, kluczyk powinno się kliknąć jak jest już w stacyjce, on odpala i kluczyk odbija, a u mnie wygląda to tak, że muszę go nacisnąć i przytrzymać do momentu, aż odpali, bo jak tylko kliknę to rozrusznik przekręci ze dwa razy i tyle. Bez tej srebrnej części kluczyka, pali tak jak powinien, a gdy włożę go z powrotem do pilota, działa tak jak przed chwilą opisałem. Dziś gdy już normalnie odpalił, kluczyk wyciągnąłem i chciałem sprawdzić jak zachowa się z zapasowym kluczykiem. Włożyłem, włączyłem zapłon, klikam i normalnie odpalił, ale kluczyk nie odbił. Zgasić mi się go udało normalnie, ale niestety kluczyka ze stacyjki wyciągnąć już nie mogę. Proszę was o pomoc, wieczorem jadę 200 km od domu i tak średnio mi się podoba pomysł zostawiania tam na ulicy samochodu z kluczykiem w stacyjce.

Za wszelką pomoc, z góry dzięki :)

Edytowane przez Shyloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...