Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 prawy błotnik i przedni zderzak - zamienniki czy oryginały


EwkaL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zagwozdkę. Trzy lata temu miałam naprawę auta po małej stłuczce nie z mojej winy. Naprawa bezgotówkowa z ubezpieczenia pani, która mi zerwała prawy błotnik i zderzak. Na rozliczeniu naprawy cena błotnika to 533 pln, a zderzaka 1811 pln. Błotnik mam Tong Yang, ale na ile zdążyłam się zorientować to te błotniki są tańsze niż 533 pln :o Nie sprawdzałam jeszcze zderzaka, bo podobno trzeba by go demontować, żeby sprawdzić producenta - tak mi powiedzieli w warsztacie, który robił naprawę. Zapewniają, że wszystko jest jak być powinno, ale ja coś nie jestem przekonana ;) 

Dodam, że zderzak trochę się odgina na zewnątrz z lewej strony przy błotniku i jeden mechanik mnie poinformował niedawno, że oryginał by się tak nie odginał i że nie zerwałby się przy zjeżdżaniu z krawężnika, a jedynie przetarł, bo jest mocniejszy (dwa lata temu tak się stało z nowym zderzakiem :( i wtedy tylko został przymocowany z powrotem).

Czy ten błotnik mógł tyle kosztować? Do tego jest też dodatkowa kwota za lakierowanie + 190 pln za materiał na błotnik, 400 pln za materiał lakierniczy na zderzak.

Czy faktycznie trzeba zdemontować przedni zderzak, żeby sprawdzić producenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...