Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KJS - porady przed (ewentualnym) startem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zastanawiam się, a w zasadzie już prawie się zdecydowałem, nad startem w KJS'ie.

Mam parę pytań.

Wymogi:

1. opaski zaciskowe na przewodach paliwowych

2. identyczne koła (obręcze i opony) na każdej osi

3. dodatkowe punkty świetlne – zgodnie z Prawem o Ruchu Drogowym

ad. 1

o co kaman? Jest to u mnie?

ad. 2

rozumiem, że identyczne na jednej osi a nie cztery jednakowe? proszę o potwierdzenie toku mojego rozumowania.

ad.3

eeee co to dodatkowe punkty świetlne?

Kolejne ważne pytanie - strasznie się autko katuje? warto poświęcać furaka?

Poza tym wszystkim prosiłbym o wskazówki i porady (technika, bezpieczeństwo itd).

PS. zapomniałem podkreślić, że jadę swoją A4 więc wszystkie pytania tycząć się właśnie niej.

[ Dodano: 29-03-2007, 13:07 ]

więcej informacji o KJS tutaj

http://www.rajdy.org.pl/rajd/678.html

i tutaj

http://skntp13.wmech.pwr.wroc.pl/skntp13.htm

Opublikowano

Mozesz spróbowac wystartować, ale ja bym sobie odpuscił, to :a4fan: na zdrowie nie wyjdzie, a jak w padniesz w rytm to :a4fan::bicz: i bedzie bolalo.

1. nie bardzo kojarze.

2. jesli dobrze pamietam to na 4,

3. dodatkowe lampy takie jak widzisz na rajdach tylko tam jest ich 4 tu mozesz miec 2 i dopuszczane sa swiatła dzienne (bodajze),

Start w klasie gosci.

Wywalic wszystko z autka, oprócz zapasu, gasnicy, trójkąta. A kierowce zostaw razem z siedzeniem :rotfl:

Dziwne ze niema klatki w wymogach.

Pasy - dobrym rozwiazaniem na ksy sa 4 punkty

Opublikowano
2. jesli dobrze pamietam to na 4,

kurde to niedobrze... . Prosiłbym jeszcze o potwierdzenie tego.

Wywalic wszystko z autka, oprucz zapasu, gasnicy, trujkata. A kierowce zostaw razem z siedzeniem
Pasy - dobrym rozwiazaniem na ksy sa 4 punkty

ja tylko tak o chcę wystartować. Raz dla zabawy. Nic nie mam zamiaru rezać pod KJS :biggrin:

Opublikowano
to na zdrowie nie wyjdzie

oj wyjdzie wyjdzie, podszkolisz sie troche. Autko na KJS'ach zabardzo nie ucierpi - szczegolnie zimowych, gdzie liczy sie technika, a predkosci sa niewelkie.

1. opaski zaciskowe na przewodach paliwowych

2. identyczne koła (obręcze i opony) na każdej osi

3. dodatkowe punkty świetlne – zgodnie z Prawem o Ruchu Drogowym

nic takiego nie slyszalem - opony to moze i fakt, ale reszta jakas lipa.

kiedyś to tylko sprawny samochód, kaski na każdy odcinek i tyle.

dokladnie tak bylo :cool:

Opublikowano
opony to moze i fakt, ale reszta jakas lipa

kurde. ja mam dwa różne komplety. Myślicie, że to przejdzie?

Potrzebuję kaski załatwić jeszcze, niestety z tym może być problem bo nikt ze znajomych nie jeździ na KSJtach ani na motorze :biggrin:

[ Dodano: 29-03-2007, 16:47 ]

kaski to mogą być byle jakie, byleby miały szczenkę i szybkę? Czy są odpowiednie do samochodów?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.