Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Przejście z Audi Chorus na Audi Concert z B7


Skiera0306

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Poprzedni właściciel umieścił w aucie nieseryjne Radio, a z papierów wynika, że był tu Chorus kaseciak. Zakupiłem Audi Concert 1 DIN, które zostało zdemontowane z B7. Prawdopodbodobnie jest zakodowanie na system BOSE bo nie graja u mnie przednie głośniki. 

Chciałem sobie je zakodowac, ale nie mogę połączyć się z kanalem 56-Radio. Ponadto Radio nie włącza się po przekreceniu kluczyka. Trzeba wcisnąć guzik. 

Czy trzeba coś w kostce przełożyc? Moje podejrzenie pada na kostkę zasilająca, ponieważ zauważyłem, że jeden pin jest wypięty, a grubość przewodu jest cieńsza niż inne przy kostce zasilającej. Ponadto na schemacie piny 4,6 nie mają żadnej funkcji, a w mojej kostce się znajdują (kolor czerwony i czerwono niebieski) , a pin 2 ma funkcje DWA-GND, a nie mam nic tutaj wsadzone. Pomozcie

EDIT. Dwa ostatnie zdjęcia przedstawiają Radio, które było tutaj umieszczone. Prawdopodobnie kostki przerobione na potrzeby tego radia Blaupunkt. 

wSs3lmV.jpg

u3Vw5vn.jpg

IDm7Aar.jpg

5lUKFck.jpg

nF1QUKE.jpg

L9ILgWW.jpg

Nq7T8Hb.jpg

Rq4M2Bl.jpg

3bAd38r.jpg

6ZCvUk0.jpg

 

Edytowane przez Skiera0306
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ogarnięty. Przełożyłem UB+ (w blaupunkcir jest w innym miejscu niż w Concert), a luźny przewód to linia diagnostyczna K. Reszta przewodów musiała zostać dołożona na potrzeby Blaupunkta, ale nie mam pojęcia gdzie prowadzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...