Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wyciek oleju wspomagania


Gość pompier

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zobaczyłem kałuże oleju pod autem, dzis pojechalem na kanal i ogladam gdzie to tak wywalilo plyn.

jest to gdzies w okolicy prawego koła(str pasazera), pompa jest suchutka. tylko ze tam kompletnie nic nie widac, na jutro na 8:00 umowilem sie z magikiem samochodowym i ma mi obadac co i jak.

powiedzdcie mi najwiecej zebym mial wieksze pojecie o tym temacie bo nie chce zeby on nawymyslal sobie i dodatkowo ubarwial ten temat apotem zawola $$$

i jeszcze jedno pyt. plynu mam ponizej minimum, barwe ciezko sprawdzic ale wydaje mi sie ze jest zolty, a powinien byc zielony.

i teraz jaki dolac zanim jutro wyjade? dodam ze w garazu mam i zolty i zielony, jakie maglyby byc skutki przy zmieszaniu dwoch roznych?

ale i tak po usunieciu problemu bede zmienial caly plyn na zielony

Pozdro, uciekam teraz do pracy, wroce w nocy i rano przed wyjazdem do mechanike odwiedze forum wiec napiszcie jak najwiecej na ten temat.

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 16:28_________________________________________________No i ogladal mechanik autko - stwierdzil maglownice do wymiany bo widac ze z oslony gumowej leje sie olej.

A powiedzcie mi czy warto kupywac zestawy naprawcze czy tylko regenerowane przekladnie?

i od dzisiaj slysze "jeczenie" podczas krecenia kierownica, to dochodzi od maglownicy czy moze pompa cos sie odzywa jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnuj płynu bo zarżniesz pompę.

co do zestawów naprawczych to bym się wyluzował i poszukał jakiegoś regenerowanego magla z gwarancją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole nie jezdze tym autem teraz, mam jeszcze drugie do poruszania sie - tylko tyle co do mechanika jechalem ale wtedy płyn był bo dolewalem, jutro jade i bedziemy rozbierac.. zobaczymy dokladnie co i jak i jak cos to znalazlem zaklad z Łodzi ktory ma regenerowane magle z gwarancja i czytalem duzo pozytywnych komentarzy o tej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...