Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B6 Avant AWX Wojtka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, stwierdziłem, że może i ja mogę się pochwalić swoją czwóreczką. Produkcja grudzień 2002, rejestracja 2003, więc w dowodzie rok produkcji mam 2003. Kupiłem ją na koniec kwietnia 2019 roku, zastąpiła mojego dzielnego Pasiaka B4. Auto fajne, poprzedni właściciel sam sprowadził i miał ją 10 lat. Przebieg w czasie kupna wskazywał nie całe 328tyś km. Wg raportów na zamówienie itp. jest zgodny aż do dzisiaj ( niecałe 373tyś km.). Lakier LZ5L, pod maską AWX 130ps z skrzynią 5b, wnętrze w kolorze Swing. Na dzień dobry do zrobienia miałem błotniki przód, przetarcie przy prawym tylnym kole i rozrząd, w międzyczasie ogarnąłem oświetlenie rejestracji na LED i parę innych pierdół. Gdy sąsiad ogarniał mi blacharke i lakier dowiozłem mu lotkę S-line i dół plastikowy poszedł w kolor. W taki sposób zakończyłem prace w 2019 roku. W 2020 ogarnąłem klamkę schowka (badziewny zamiennik, który ze względów estetycznych i tak musze ponownie wymienić), przełącznik świateł, EGR off, poduszkę silnika elektryczną zastąpiłem zwykłą, wpadła w międzyczasie kiera S4, bo ori zaczęła się pruć i takie podstawowe rzeczy typu klocki, oleje itp. Zawieszenie to oryginał 1BA, przez tamten rok zdążyłem wytłuc wahacze, amory i klimatyzację. Dla osób obeznanych foto wlepki.

50879751233_55f99b9e61_z.jpg

W tym roku chcę zrobić:

- zawiechę zmienić na s-line + sprężyny - 30mm,

- jakieś nowe koło 18' założyć na lato,

- wrzucić zderzaki s-line,

- ogarnąć resztę spraw mechanicznych (m.in. klima, wycieki z vacum, IC)

- oświetlenie wewnątrz LED,

- wrzucić kompletny zestaw audio Bose,

- zrobić pełny FIS,

- doprowadzić do kultury osprzęt tylnej klapy i jej elektrykę.

Bez zanudzania wrzucę 2 fotki jak to wyglądało

50880566797_34686d059c_z.jpg

50880462901_565dea6b69_z.jpg

i kilka jak teraz wygląda.

50879814323_a16af35d8e_z.jpg

50880527991_ac0b082ef8_z.jpg

50880567512_28094ef9ef_z.jpg

50879751413_5c724bd652_z.jpg

48935608433_739201716a_z.jpg

50880527761_426dc96bbe_z.jpg

Edytowane przez Wojtek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.