Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internet MMI3GP nie działa. Ruter TPlink MR3020 Huawei E173u-1.


pawelpawel111

Rekomendowane odpowiedzi

Audi connect nie funkcionuje. Internet w Audi nie działa. Ruter TPlink MR3020 Huawei E173u-1. Brak slotu na karte SIM.


Witam.Auto to a5 2016 z softem K900 .Chciałbym uruchomić Audi connect.Znalazłem video na youtube jak to wszystko zrobić.
Facet zamiescił tam manualna instrukcje ustawień rutera,backap rutera itd.
https://www.youtube.com/watch?v=fZoOEnSndwo&t=5s

No więc:
Kupiłem Ruter Tp linka MR3020 V1.Oraz USB modem huawei E173u-1.
Wgrałem oba skrypty przez karte SD do MMI3GP.Ruter TPlinka zaktualizowałem do firmware 
openwrt-mr3020-v1-lite-310-MW2015-03-14.bin .Najpierw wgrałem backup ustawień no ale brak połączenia.Modem cały czas miga na niebiesko.
Wróciłem do ustawień fabrycznych i dodałem sieć, recznie wprowadziłem wszystkie dane ale nadal brak połączenia.Czy ktoś wie co może być przyczyną?
Wszystko zrobiłem krok po kroku tak jak na filmie.Zielone menu także ustawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2021 o 17:30, pawelpawel111 napisał:

Wgrałem oba skrypty przez karte SD do MMI3GP.Ruter TPlinka zaktualizowałem do firmware 
openwrt-mr3020-v1-lite-310-MW2015-03-14.bin .Najpierw wgrałem backup ustawień no ale brak połączenia.Modem cały czas miga na niebiesko.

Opis jest ok a, skrypty nie są  najlepsze bo nie wznawiają połączenia  , Jest skrypt poprawiony który sobie z tym radzi.  Samo wgranie backupa  to za mało, Proponuje jeszcze w MR3020 zmienić hasło na takie jak masz w MMI i wpisać Twój  MAC adres z Twojego audi  i  zmienić nazwę z Audi na (Audi0xxx) tak jak masz w samochodzie). Albo udostępnić internet z telefonu bez modemu, tak jak ja to zrobiłem . Z tego co wiem nie każdy modem chodzi z tym opopenwrt. 

Edytowane przez rotkeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...