Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy Led Tył


Akuku

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnimi czasy przykuły uwagę mi lampy led do b7, znalazłem coś takiego i tu pytanie, czy są one plug&play, czy jednak jakieś zmiany będą potrzebne żeby je podpiąć ? Jeżeli ktoś ma może takie lampy to chętnie poznam opinie o nich, jak sprawują się w nocy/dzień i będę wdzięczny za jakieś zdjęcia. 
 

1.png

2.png

3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, wszystkie te zamienniki są p&p, lecz są dość awaryjne, jak chcesz takie lampy to najlepiej po kupnie dać je dobremu elektrykowi żeby zmienił moduły w nich bo dość często i szybko się psują, po takim lekkim zabiegu śmiało można zakładać i się cieszyć.

Lecz przy tym modelu możesz mieć problemy z policja bo są czarne. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, i takiej odpowiedzi oczekiwałem! Co do zmiany modułu w nich, bo nie jestem zbytnio w temacie, jest to czasochłonne ? I Jak kosztowo może wyglądać takie przerobienie, orientujesz się moze ?  A co do policji, to na stronie(polska sklep internetowy) pisze że jest homologacja na nie, także o to raczej bym się nie bał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem temat zgłębiać bo sam bd podobne lampy kupować, wiec za dużo jeszcze na ten temat nie wiem. 
Czy czasochłonne ? Myśle że mając części kwestia 1 dnia max. 
 

Tak, jest homologacja, ale już nie raz na grupach fb pisali że mieli przez ten model problemy na drodze wiec zrobisz jak uważasz, ja tylko pisze co wiem. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzą mi one po głowie bo na pewno odmienia wygląd samochodu, jeżeli mówisz ze czytałeś o tym jak to problemy były u innych na drodze przez te lampy to będę musiał dowiedzieć się od tego sklepu jak to jest z homologacja faktycznie, żeby nie utopić ponad tysiąca

Jakbyś się dowiedział jakichś nowych rzeczy lub ktoś inny miałby coś do dodania w temacie chętnie poczytam, może komuś innemu tez się przyda na przyszłość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...