Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Avant - zmiana standardowych 17 na 18/19


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Wpadły mi w oko GMP Italia Angel (8J, ET 35) - kolor czarny - i tu dalej zagwozdka jaki rozmiar wybrać?
Mam w aucie fabryczne 225/50/17. Zawieszenie 1 BE.

Pytanie 1:
Szerokość felgi w obu przypadkach to 8J. Najlepsze dopasowanie to opona z szerokością 235? Czy lepiej wybrać standard 225?

Pytanie 2:
Chciałbym wrzucić 19, ale bezpiecznie byłoby tylko w rozmiarze 235/35/19 (czy mam rację?). Profil 35 trochę za mały dla mnie - dziecko będzie za bardzo w foteliku latać :P 
A jaki wybór przy 18? Profil 45 (nie za baloniasty)? 40 (znajomy ma z r18 i narzeka strasznie na komfort)?

Chciałbym zmienić felgi z racji lepszego wyglądu ale też nie przesadzać z pogorszeniem komfortu (czasami zdarzy się pojechać za miasto).

 

Dzięki za pomoc!

Odwdzięczę się zdjęciami po kupnie :) 

 

pol_pm_FELGI-GMP-ITALIA-ANGEL-5x112-8x18-ET35-Glossy-Black-123106_1.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 20:17, Game23 napisał:

Cześć,

Wpadły mi w oko GMP Italia Angel (8J, ET 35) - kolor czarny - i tu dalej zagwozdka jaki rozmiar wybrać?
Mam w aucie fabryczne 225/50/17. Zawieszenie 1 BE.

Pytanie 1:
Szerokość felgi w obu przypadkach to 8J. Najlepsze dopasowanie to opona z szerokością 235? Czy lepiej wybrać standard 225?

Pytanie 2:
Chciałbym wrzucić 19, ale bezpiecznie byłoby tylko w rozmiarze 235/35/19 (czy mam rację?). Profil 35 trochę za mały dla mnie - dziecko będzie za bardzo w foteliku latać :P 
A jaki wybór przy 18? Profil 45 (nie za baloniasty)? 40 (znajomy ma z r18 i narzeka strasznie na komfort)?

Odp.1 Oczywiście fabryczny rozmiar 225/50. Te felgi które wybrałeś będą kiepsko wyglądać w rozmiarze 17"

Odp.2 Do 19" w B9 fabryczny rozmiar to 255/35. Do 18" 245/40 - nie ma braku komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...