Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włącznik światel B6 BiXenon


KubanczykWarMaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! 

Mam problem, mianowicie z włącznikiem świateł. Po samym przekręceniu stacyjki zapalają się pozycyjne i przeciwmgielne - włącznik jest ustawiony na pozycję 0, po włączeniu stacyjki świateł nie mogę wyłączyć. Jedynie wyłączenie stacyjki wyłącza oświetlenie zewnętrzne. Gdy na włączonej stacyjce ustawie włącznik na pozycję 1 (pozycyjne), nic sie nie zmienia, dopiero gdy ustawie przełącznik na pozycję 2 (światła krótkie), gasną przeciwmgielne, pozycyjne świeca nadal, wlaczaja sie bixenony tak jak w normalnym samochodzie i stad moje pytanie, w mojej Audi jest wlaczony tryb skandynawski czy moze zle numery wlacznika? Audi fabrycznie posiadalo BiXenon i tutaj numer aktualnego wlacznika 8E0 941 531 A. Czy włącznik jest prawidłowy do świateł bixenonowych? Czy może stary właściciel cos sam pomajstrował?

Po wyciągnięciu włącznika żaden przewód z kostki nie jest ucięty, ani nie widać śladów po otwieraniu włącznika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że masz ustawione kodowanie świateł na Kanadę. Trzeba by sprawdzić kompem i ewentualnie zmienić na Europę jak nie chcesz żeby się załączały żadne światła po zapłonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...