Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Przeróbka grilla i kratki zderzaka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chodzi mi cały czas po głowie przerobienie grilla i środkowej kratki zderzaka. :mysli:

Mianowicie myślałem o powycinaniu żeberek i wstawieniu tam czarnej siatki a'la plaster miodu z RS'a :gwizdanie:

Co o tym myślicie? może ktoś ma foto jak takie coś wygląda?

:cool1:

Opublikowano

SoMeS pogadaj z uzytkownikiem slepy on cos chyba modzi w tym temacie.. :mysli:

Opublikowano

Jerzu ze wszystkim na bierząco :decayed:, robiłem i zrobiłem, myślałem o Ori kratkach z RS4, już nawet kupiłem ale jak się okazało gościu sprzedał je w sklepie poza allegro, :angry:, no u kupiłem siatex ala RS4, no i wygląda to tak:

sorki pomyliłem linki tu masz fotkę kratki środkowej :naughty:

45b258c2359ee3aemed.jpg

Opublikowano

Troszke cienkie te plasterki.. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hmm ale to nie ciąłeś żeberek? tylko nałożyłeś na nie tak? to jest fotka od wewnątrz czy zewnątrz?

a jak z grillem? :kox:

Opublikowano

no własnie i taki malutkie, jakbym miał te kratki od RS4, to byłby :kox:

kolega Cypek80 znalazł jeszcze coś takiego http://www.allegro.pl/item581012667_siatka_tuningowa_srebrna_abs_plastik_900x250.html

grubsze plasterki ale nadal malutkie oczko :thumbdown:, jedynie Ori RS4 dają radę, choć te moje nawet mi się podobają, tylko maluje je jeszcze na czarną satynę, bo narazie się świecą jak... :cool1:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 12:20_________________________________________________

hmm ale to nie ciąłeś żeberek? tylko nałożyłeś na nie tak? to jest fotka od wewnątrz czy zewnątrz?

a jak z grillem? :kox:

żeberka przyciąłem tylko o 1 cm tak żeby siatex się schował fotka jest od zewnątrz, co z grillem?

Opublikowano
  • Autor

nie myślałeś o tym żeby tak samo usprawnić grila? :cool1:

tylko ja bym poszedł dalej i wyciął wszystkie żeberka zostawiając tylko te pionowe jako wsporniki :mysli:

robiłeś tak wszystkie kratki czy tylko środkową?

pokaż jak to na aucie wygląda :naughty:

co do ceny tej siatki jaką pokazałeś to wole dołożyć i kupić ori rs :blink:

Opublikowano

ja mam grill ORI RS4 :kox:

4b7c7bb9d739b900med.jpg

kratki mam zrobione wszystkie tylko jeszcze będę boczne wycinał pod halogeny :tongue4:, a co do tej siatki ABS to mam takie samo podejście :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kurde... ten grill piękny ale 600zł jakoś mi nie po drodze na niego wydawać biorąc pod uwagę co chce jeszcze u siebie przymodzić :mysli:

slepy ori zderzak masz?

Opublikowano

ja dałem za grill 240zł z przesyłką :gwizdanie:, + 15zł za sprey do malowania ramki :polew:, a zderzak mam Ori :disgust:, tylko teraz dorezałem do niego spryski i modzę halogeny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

gdzieś takiego grila znalazł w takiej cenie? :slina:

ja z halogenów zrezygnowałem na rzecz ledów :kox:

Opublikowano

allegro :tongue4: wszystkie zaczepy dobre tylko ramka pryśnięta na czarny połysk i trochę już pokiereszowany ten lakier był, ale wziąłem papierek wodny 800 i dawaj do gołego plastkiku, potem sprey do plastiku czarna satyna i jest tak jak sobie zaplanowałem, auto będę miał złożone najwcześniej pod koniec następnego tygodnia to wstawie zdjęcia jak wyglądaja kratki na aucie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hmm... to chyba tak też uczynię :kox:

grill rsowy a kraty w zderzaku zastąpię plastereczkami miodziku :tongue4:

czym malowałes ramkę?

Opublikowano

zwykły sprey do zderzaków czarna satyna, nałożyłem 3 warstwy i jest miodzio :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.