Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki reflektorów i lamp które wybrać?


Kono1994

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem wymienić oryginalne reflektory i lampy na zamienniki LED. Obecnie posiadam wersje bez xenonu.

Muszę je zamówić w max 2 tygodnie także bardzo bardzo docenię każdą pomocną odpowiedź. Z góry dzięki!

Klamka zapadła także bardzo was proszę nie piszcie żebym tego nie robił czy żebym przerabiał oryginał w jakiś sposób bo zwyczajnie nie mam na to czasu ani umiejętności.

Szukam tutaj podpowiedzi, opini posiadaczy reflektorów/ lamp które zlinkuję niżej lub podobnych. Najlepiej zdjęcia na aucie. Linki do czegoś sprawdzonego mile widziane. I tak przekopałem forum i informacje na ich temat są bardzo szczątkowe.

Interesuje mnie jak to się spasuje, jakich problemów mogę się spodziewać.

Oto pierwsze reflektory, które chyba do mnie najbardziej przemawiają

ALLEGRO.PL

W aukcji wspomniane jest, że owe reflektory są pod żarówki H9. Czy ktoś jest w stanie podesłać link do takich żarówek z białym zimnym światłem? Bardzo mi na tym zależy żeby nie świeciły na żółto. A nie mogę takich znaleźć.

ALLEGRO.PL

W tych z kolei są żarówki H7 i H1. Ale chyba wolałbym jednak te z pierwszego linka.

A teraz lampy takie

M.OLX.PL

649 zł: 649 zł: Witamy serdecznie, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą ! Firma AMICUM oferuje państwu...

Lub przeróbki oryginału 

received_2448459861966404.jpegreceived_993725284697824.jpeg

Pomocy haha bo już głupieje od czytania tego wszystkiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...