Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki olej do skrzyni biegów S-tronic


DedykOOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć:banan:, samochód nalatene ma 138000 Audi a4 b9 Quattro 190 PS 2.0 TDI 2017 :cool:. Za miesiąc będę wymieniał olej i 3 filtry w skrzyni biegów. Mam pytanie odnośnie doboru oleju. W jednym warsztacie na wycenie mam olej przekładniowy oryginalny VW ( 1023zl)i drugi olej, to olej przekładniowy Febi. (478zl) W warsztacie numer dwa na wycenie mam oleje Liqui Moli, Koszt całego serwisu oszacowany jest w pierwszym warsztacie na 4500 wraz z wymianą wszystkich filtrow wraz z olejem i kompletnym serwisem skrzyni biegów, koszt w drugim warsztacie oszacowany jest na 4100 złotych. Mam pytanie czy Olej do skrzyni automatycznej Liqui Moli cieszy się dobrymi opiniami?  Może nie warto przepłacać tylko ze względu na olej który jest oryginalny. Nie wiem jaki dokładnie olej Liqui Moli będzie zalany do skrzyni, ponieważ mechanik z warsztatu numer 2 napisał, ze pracują tylko na Liqui Moli i do silnika jak i do skrzyń. Olej do silnika w warsztacie numer 1 to oleju syntetyczny PMO 5w30, olej do silnika w warsztacie numer 2 to olej 5w30 Liqui Moli. W obydwu warsztatach filtry do silnika z firmy Mann Filter. Jak uważacie, czy warsztat numer jeden mimo większego nakładu polecając olej oryginalny VW do skrzyni powinien być moim wyborem?Dodam że kod skrzyni RZV. Pozdrawiam serdecznie :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...