Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z autem


Dawid25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z audi a4 b8 2.7l. automat

Audi odpala od strzała, nie ma żadnych błędów , po przejechaniu 2 , 3 km auto gaśnie , musi odczekać godzinę jak ostygnie , w moim kontekście i wtedy odpala , jak wspomniałem wcześniej niema żadnych błędów , na kompie podczas jazdy gdy EGR osiągnie 99% auto gaśnie , EGR wymieniony , wtryski sprawdzone , czujnik położenia wału wymieniony , świeżo po wymianie filtrów oleju itp. nie było wcześniej żadnych objawów , DPF niewyciety i przepalony , auto nie jeździ po mieście tylko długie i szybkie trasy .

Czy ktoś może pomóc w tej sprawie bo mechanicy rozkładają już ręce . Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2021 o 23:16, Dawid25 napisał:

Witam , mam problem z audi a4 b8 2.7l. automat

Audi odpala od strzała, nie ma żadnych błędów , po przejechaniu 2 , 3 km auto gaśnie , musi odczekać godzinę jak ostygnie , w moim kontekście i wtedy odpala , jak wspomniałem wcześniej niema żadnych błędów , na kompie podczas jazdy gdy EGR osiągnie 99% auto gaśnie , EGR wymieniony , wtryski sprawdzone , czujnik położenia wału wymieniony , świeżo po wymianie filtrów oleju itp. nie było wcześniej żadnych objawów , DPF niewyciety i przepalony , auto nie jeździ po mieście tylko długie i szybkie trasy .

Czy ktoś może pomóc w tej sprawie bo mechanicy rozkładają już ręce . Pozdrawiam 

 

Proponuję.zmierzyc rezystancję czujnika walu korbowego,. Na zimnym,.. a na ciepłym.podgrzac opalarka  i wtedy zmierzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...