Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Różnice puszek środkowych s4 rs4 a 3.2fsi


Leszczonka

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Pytanko mam seryjny wydech od 2.0 TFSI, Wrzuciłem dp 2.75 po dp jest pierwszy tłumik środkowy potem zaraz za nim drugi i rozgałęzienie na dwie strony i dwie puchy,z samym dp dźwięk jest fajny ale chciałbym lepszy zrobic wiec wyrzuciłem pierwszy tłumik i dźwięk super tylko rezonuje i brzmi jak Honda.... Pytanko teraz jak bym wyrzucił drugi środkowy lub wrzucił wydech od 3.0tdi lub 3.2tfsi  który jest rozgałęziony na dwie rury jak od s4,który da lepszy dźwięk ? Podkreślam ze wtedy by był downpipe,pierwszy tłumik wyrzucony i wrzucony wydech od 3.0 tdi czyli tylko dwie końcowe puchy lub od 3.2tfsi czyli przejście na Y zrobic i by była puszka dodatkowa i cały czas dwie rurki do tylnych puch... zdjęcia poniżej wydechów o które  mi chodzi 

 

tutaj mój seryjny + dodatkowo jedna puszka przed jest ale by była wyrzucona przy wydechu 3.0 tdi lub 3.2tfsi

4FCB2C8B-F4ED-45D5-B041-99C922E3268D.jpeg
 

wydech 3.2tfsi ,Ten wydech by był z dp2,75,pierwsza puszka out + Y rozgałęzienie 

4A5767A3-F133-43CD-9958-49A354694C01.jpeg
 

Wydech 3.0 tdi ,Tu by było dp 2.75 plus pierwsza Pucha out czyli od dp po tylne puszki przelot by był,chyba głośne by to było? Który wydech lepszy bedzie z dźwiękiem i bez wsi ?:)

C144BA3C-1B79-4C55-ADBB-9A8B57CE1308.png


Kolejne pytanie różnią się czymś puszki środkowe od s4 a 3.2fsi lub rs4? 
Tylne puchy bym zostawił od 2.0tfsi lub jak cały wydech by był od 3.2fsi to wtedy różnica tylnych puszek jest jakaś miedzy 2.0 tfsi a 3.2 fsi?

Numery sie różnią widzę na tłumikach miedzy rs4 a s4 a nie wiem jak s4 ma sie do 3.2fsi....

Czytalem już sporo ze dp potem przelot z 3.0 tdi i rozgałęzienie Y Pucha s4 i dalej seria lub jakieś inne końcowe :) doradźcie coś Panowie bo nie chce dawać milionów w Mg za wydech 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może jaka różnica miedzy środkowymi puszkami z rs4 a s4? Może być duża różnica czy raczej znikoma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...