Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie turbo do 1.9 tdi ALH


goliat26

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chciałbym Was zapytać o opinie na temat tego jakie turbo najlepiej wsadzić do ALH jako jedna z modyfikacji do podniesienia mocy. Czytając różne fora i artykuły można wywnioskować, że można p&p włożyć turbo z ASZ, ARL i hybrydę.
O AZS i ARL obecne opinie są takie, że używany oryginał ciężko już raczej dostać w dzisiejszych a regenerowane to różnie z nimi bywa. Zależy na jakich częściach, jak ustawione itd... Hybryda to każdy mówi, że loteria. Jedna jest super, inna totalna kupa... Czytałem też, że można włożyć np turbo z BRD ale jest już trochę przeróbek.

Zależy mi na tym, by turbo dobrze wstawało a moc jaką chciałbym osiągnąć to finalnie około 150KM. W planach mam:
 - najpierw turbo gdyż moje aktualne najprawdopodobniej się kończy,
 - wtryski .216
 - pewnie przy takiej mocy potrzebny będzie już FMIC by w lecie dało się tym jeździć.

Sprzęgło to wiadomo, prędzej czy później padnie i będzie trzeba wrzucić coś mocniejszego.

Pytanie do Was czy macie jakieś doświadczenia z hybrydami, jeśli tak to pozytywne czy negatywne? Czy ktoś z Was zakładał regenerowane ASZ/ARL i jak to chodzi? Generalnie co w dzisiejszych czasach będzie najlepszym wyborem.
Czy po wrzuceniu takiej turbiny na razie do fabrycznego ALH będzie się dało tym jeździć? Czy może będzie jakoś późno wstawać czy coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...