Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana kierownicy


Kacper123190

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym bardzo zmienić kierownice w swojej a4 b8 avant 2008r. Kierownica którą posiadam jest bez multifunkcji (najwieksza bieda) na kierownice od a4 b9 już ją kupiłem z poduszką, zmagam się z problemem skompletowania reszty elementów które będą mi potrzebne takich jak taśma moduły manetki, jeszcze będę zmieniać licznik na taki z kolorowym fisem. Sytuacja wygląda tak ze znam dobrego majstra który mi to zmieni tylko nie jest w stanie powiedzieć co mam dokładnie kupić z tego względu że ma dużo pracy i nie ma czasu czytać co potrzebne do zmiany, mówił że wkładając kierownice od b9 będzie problem z sygnałem can, gdyż idzie po innej linni i albo będzie musiał to kodować, albo musze kupić jakiś adapter, osobiście wolałbym adapter jeśli taki istnieje. Radio które posiadam jest concert, aczkolwiek w przyszłości będę chciał zmienić na androida przypominającego mmi 3g+ (koszt prawie 2 tyś) tempomat posiadam zwykły, jeszcze mam pytanie czy może taśma i manetki będą pasować od a4 b9? Generalnie bardzo mi zależy na informacji co mam dokładnie dokupić aby mechanik mógł to zamontować i jestem w stanie nawet jakoś to wynagrodzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...