Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z odpalaniem sterownik pompy po regeneracji


Hultaj_99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie .

Na wstępie chciał bym powiedzieć że od jakos tygodnia czytam problemy z 2.5 tdi v6 opisywane tutaj i mam spory problem .

A więc chodzi o to że jakiś czas temu miałem kwarantannę chodziłem sobie odpalac auto co kilka dni . Gdy skończyła mi się kwarantanna w aucie 0 produ okazało się że pompka w zbiorniku caly czas chodzi bez przerwy okazał się być to według komputera przekaznik (jeszcze tego nie zrobiłem bo są inne problemy ). Pewnego pięknego wieczoru wracam do domu a ona się przydławiła i zgasła próby odpalenia nic nie dały.  Zostalem scholowany do domu i po podłączeniu komputera okazało się że brak komunikacji ze sterownikiem . Sterownik poszdl do regeneracji po włożeniu go audi po odpaleniu bardzo kopcila i trzeslo silnikem jak by nie chodziła na wszytskie cylindry ale po kilku chwilach jej mijało dodam że miała tak jak by większą moc dużo lepiej szła. Wczoraj chciałem zatankować wjeżdżam na stacje tankuje odpalam i gasnie opalam i gasnie jak odpali dam jej gazu to normlanie reaguje i gasnie .

Wszyscy do okola standardowo nikt nic nie wie ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...