Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dobór sprzęgła i dwumasy do skrzyni NSX silnik CJCB 2.0 TDI 136KM


wkowal10

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Mam  skrzynię manulaną  NSX, silnik CJCB 2.0 TDI 136KM. Nie spotkałem się przy doborze kompletu sprzęgło dwumasa, żeby taki zestaw był do skrzyni NSX. Występują do skrzyni MVR , MVS. Czy to jest jakaś różnica? Na stronie sprzęgła24.pl mozna sobie samemu dobrać komplet Luka lub Sachsa

WWW.SPRZEGLA24.PL

Sprzęgło z kołem dwumasowym LuK 600014400 do AUDI A4 (8K2, B8) 2.0 TDI 136KM/100KW - Oryginalne Sprzęgła i Koła Dwumasowe do 50% Taniej - Wysyłka Gratis w 24h - 100% Klientów poleca Sprzegla24.pl
WWW.SPRZEGLA24.PL

Sprzęgło z kołem dwumasowym SACHS 2290601098 do AUDI A4 (8K2, B8) 2.0 TDI 136KM/100KW - Oryginalne Sprzęgła i Koła Dwumasowe do 50% Taniej - Wysyłka Gratis w 24h - 100% Klientów poleca Sprzegla24.pl

Po podaniu numeru VIN i konsultacji z Panem z firmy sprzęgła24.pl, Pan twierdzi, ze do skrzyni NSXpasuje tylko oryginał a ta przyjemność kosztuje 5999zł. 

WWW.SPRZEGLA24.PL

Koło zamachowe AUDI 0B2105266T z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. Zamów i odbierz 10% rabatu na montaż. Sprawdź ofertę na Sprzegla24.pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrac tylko sprzęgło do skrzyni maualnej i będzie pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer VIN mojego samochodu: WAUZZZ8K9DA123011

Może ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie udało się coś ustalić w temacie mnie też ten problem dopadł i widzę że nie będzie łatwo z tego wybrąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...